Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Új okostelefont készülök...

Bruce9000 kérdése:

Új okostelefont készülök vásárolni. Három készülék jött szóba: HTC ONE X, SAMSUNG GALAXY 3, IPHONE 4/4S. Melyiket vegyem meg?

Figyelt kérdés
Minden adatot összehasonlítottam, igazság szerint nekem a HTC a nyerő. iPhone meg szerintem divat-telefon. Komoly hozzászólásokat várok! HELP! :D

2012. aug. 26. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
One X.
2012. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
iPhone , de el sem hiszed ,hogy mennyi kérdés van már erről. A divat telefon - jelzőt meg az android fanboyok találták ki , mert már nem tudtak ész érveket felhozni a telefon ellen.
2012. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Galaxy siii el se tudom mondani mennyire jobbak a samsungok mint a többiek. a SZiPhone is jó, de kicsit bonyolult :)) am meg ha divatról van szó, most őszintén, melyik telefon egyedi? mindegyikből látsz legalább 22 egy nap fiúk lányok kezében. nincs baj az iPhonnal se. Htc d meg ne legyen, azom van, iszonyatosan nem vagyok megelégedve vele.
2012. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen S3!
2012. aug. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, írjatok még páran, ez nekem nem elég! :)
2012. aug. 26. 23:46
 6/10 anonim válasza:
Szerintem is S3.
2012. aug. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a t-mobile szervízben (elég sokat jártam oda sajnos egy szériahibás se mini pro-val) rendre Sonykat és htc-ket hordtak, szóval én ezt a két telefont neked nem ajánlom. Inkább samsung. Most op. rendszertől függetlenül én egy samsungot stabilabb telefonnak tartok mint egy iphone-t (ipone a páromnak volt samsungom nekem). Árban nagyjából egyeznek, szóval a döntés a te kezedben van.
2012. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

''Most op. rendszertől függetlenül én egy samsungot stabilabb telefonnak tartok mint egy iphone-t''

Nem teheted félre az op rendszert , azon múlik a stabilitás... -.-

2012. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra értettem amit az első válaszoló írt, hogy azt hogy az ipone divatfon az androidfanok találták ki, mert már nem tudják,hogy védjék az androidot. Annyit tudok tényként írni,hogy a párom ipone-ja kb 9 hónap után tönkre ment (aksi, tehát az op rendszernek ehhez semmi köze) az én samsungom pedig még most is működő telefon (mondjuk lecseréltem erre az isten átka se-re,szóval csak a fiókban pihen). Pedig ár tekintetében ég és föld..
2012. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ! Ebből S3 lesz! :D
2012. aug. 27. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!