Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan kell kijelentkezni az...

Hogyan kell kijelentkezni az e-mail fiókból vagy megszüntetni azt okostelefonon?

Figyelt kérdés
Nekem egy Samsung Wave Y LaFleur típusú telefonom van, van egy olyan alkalmazásom(gyári, nem én töltöttem le), hogy E-mailek, ott be lehet állítani az e-mail fiókod. Én a google-féle gmail-t állítottam be, de eddig akárhogy kerestem, nem találtam rajta kijelentkezési lehetőséget, megszüntetni se tudom, nem láttam ilyen lehetőséget, de még ha tudnám is attól félek, hogy nem csak a mobilomon szüntetném meg, de teljes valójában a világhálón is.

2012. aug. 27. 20:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!