Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra csengőhang?

IPhone-ra csengőhang?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék az iPhone 3GS-emre saját zenéből csengőhangot beállítani? ajánlották már az audiko.com-ot, de nem tudom.. mintha hiányozna az elmentésnél egy fájl a mappából...


Nagyon örülnék, ha valaki tudna segíteni!



2012. aug. 28. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Bonyolult nagyon! Az ios egy szar. Egy rohadt csrngő beállítás 20perc. Ez a rossz a iosban.
2012. aug. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%

Képzeld , nekem vágással eggyütt 2 perc....

De az iOS legalább nem fagy , meg akad , mint sz_r droid...

Először: a zeneszámot behúzod az iTunes-be , ott infó mutatása , Opciók , megvágod , 0-30 másodperc es lehet a csengőhang, utánna AAC verzió létrehozása ,utánna jobb klikk az AAC verzióra , megnyitás windows intézőbe , és ezután átírod a formátumot , .m4r - re (én winrar segítségével szoktam). Ezt az .m4r fájlt visszahúzod az iTunes-be (a hangoknál fog megjelenni , nem a zenénél) és rámásolod a telefonra , ennyi. Ha így nem világos akkor keress rá youtuben , és nézz meg egy videót.

Ez a módszer jailbreak nélkül is működik.

2012. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
53%

Képzeld , nekem vágással eggyütt 2 perc....


Nekem meg 3 másodperc. Se vágni, se konvertálni, se semmit nem kell, csak beállítani :D

2012. aug. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem akarok külön kérdést feltenni, ha valaki tud írja már meg hogy egy avi divx film feltétele hogy működik? Szóval vonaton stb szeretnék filmeket nézni és lejátssza a letöltött filmeket, ha igen hogyan? Köszönöm!!
2012. aug. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :D
2012. aug. 30. 20:55
 6/7 anonim válasza:
Hát tudsz venni de az ingyeneshez kell jailbreak iponera!
2012. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2012. szept. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!