Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone4-re csináltam egy új...

Iphone4-re csináltam egy új Apple ID-t, de most ha beakarok lépni az App Store-ba, ott automatikusan a régi email címemet adja ki és nem tudom megváltoztatni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
beállításokban írd át.
2012. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Átírtam, de egyszerűen nem boldogulok, mert most kér bankszámlaszámot és nem enged tovább ha nem töltöm ki.
2012. aug. 28. 20:31
 3/6 reptoid ***** válasza:
Bankszámlaszámot biztosan nem kér, a bankkártyád számát kéri, illetve a hátulján lévő biztonsági kódot. Idhez kód nem kell, ha az appstoret is akarod használni, akkor kell, hiszen így tudsz majd fizetni az alkalmazásokért. Egyébként kártya nélkül is tudod használni, gugliz rá, van sok leírás magyarul is.
2012. aug. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, azt azért kéri, mert a regelt id-dat nem az app store-on kerestül csináltad, így csak icloud-ra meg ilyesmire használod, és ha letölteni is akarsz, akkor aktiválni kell úgymond, ha kéri a számlaszámot, akkor az nem valami jó. próbáld úgy, hogy a régi id-t kitörlöd, és nem a beállításoknál írod be, hanem simán elkezdessz valamit letölteni. ha úgyse jó, akkor csinálj új id-t, nekem is régebben ez volt a bajom, azóta öcsémmel használunk 2 id-t, és a sajátomon meg használom az egyéb dolgokat. azóta meg már sikerült úgy regisztrálni egy újat, hogy ne kérjen számlaszámot, viszont már nem akarom lecserélni a másik címet, mert be van lakva, szóval...:D
2012. aug. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Pedig de,az Appstore-on keresztűl csináltam: beállítások - áruház.

Hogyan tudom törölni a régi ID-met? Nincs most laptopom és ezért sziszifuszi munka ez nekem.

2012. aug. 29. 13:01
 6/6 anonim ***** válasza:
csak simán ott beállításoban kijelelentkezel. azután pedig az app store-ba belemész, és valami ingyenes alkalmazásra rámész, és amikor kéri, akkor készítessz egy id-t.
2012. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!