Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A VLC ugyanolyan jó Androidon...

A VLC ugyanolyan jó Androidon is mint gépen? Vagy van jobb Androidra?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami az összes ismert formátumot ismeri ( avi, mp4, mkv, stb)

Vagy erre az ICS alap lejátszója is jó?



2012. aug. 28. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
MOBO Player
2012. aug. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem az Mx palyert ajánlották, de valójában az rgy szar.

Moboplayer a zsiir.

2012. aug. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
MX Player. Nem tudom kedves 2. válaszolónak mi baja van vele, de én ajánlom. Jelenleg is használom, ráadásul ingyenes, és tud magyarul.
2012. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

Annyi csak, h rakás filmet nem visz.

Mobo meg csont nélkül.

Azt meg csak sajnálni tudom, h neked magyar nyelven felel csak meg egy filmlejátszó program.

2012. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg tudlak sajnálni, hogy igénytelen vagy, és nem gondolsz olyan emberekre, akik esetleg nem tudnak angolul (én épp tudok, de nem mindenki tanulta)... Ha valami nem tud magyarul, én szépen megfogom, és saját célra lefordítom. Nem sok cucc van a mobilomon, de az legyen egységes. A másik meg... Már miért ne tudna? Evvel szoktam filmet nézni, és még az sem okoz gondot a cuccnak, hogy HD felbontású anyagokat nézek, egy HDMI-n a TV-re kötött SE WT19i-n. (Igen, van benne HDMI port, csak trükkös) Pedig mkv-tól kezdve mp4-en át mindent szedtem már.
2012. aug. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Mit kell lefordítani az ikonokon?

A háromszög a play vagyis lejátszás meg sorolhatnám, már több mint 25 éve ezeket az egyezményes jeleket használja mindenki.

Az Mx meg akkor se játszik le nekem mindent és kész, ezen mit nem értesz, látom nehezen tudod elfogadni.

2012. aug. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mx nálam mindent lejátszik érdekes módon.


Ugye felraktad ezt hozzá:


[link]


vagy az armv6-os verziót?

2012. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
És hol írtam, hogy azért fordítom le, mert nem értem? Olvasd már el még párszor amit írtam, mert látom nem állsz a helyzet magaslatán. Mit érdekel az engem, hogy neked mi játszik le mit? Én csupán jeleztem a kérdezőnek, hogy nálam mindent lejátszott eddig az MX, és nem értem, nálad mi lehetett a gond. De az sem izgat, ha habzó szájjal válaszolsz oktalanul, szóval szerintem csak akkor húzd fel magad, ha jól esik.
2012. aug. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó:


Nálam is mindent lejátszik az mx és a mobo player is.

Szvsz nem tette fel az mx kodek csomagot...

2012. aug. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megerősítést. Úgy látom hogy egyedi lesz a gond.
2012. aug. 29. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!