Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Viber telepítés, root-olás,...

Viber telepítés, root-olás, android frissítés. További infók lent. Kell a kérdőjel :D ->?

Figyelt kérdés

Menjünk sorban:


1.: Viber: Feltelepítem, elindítom és a continue után elvileg meg kéne adnom a telefonszámom, de csak feljön egy loading kép (alatta sötétebben látszik, hogy mit kéne csinálni) és csak tölt és tölt. Fél órán keresztül hagytam és nem történt semmi. Van ennek valami trükkje?


2.: A root-olás el tudná nekem valaki magyarázni szájbarágósan, vagy inkább keressek egy ehhez értő "kockát" aki megcsinálja 20 perc alatt? :)


3.: Szeretném frissíteni az androidomat lehetőleg itthonról, de neten nem találtam semmi használhatót. Egyszer az egyik vodafone-ból elküldtek, hogy ők ilyet nem csinálnak, csak szakszervízben. Előtte nekem azt mondták, hogy ezt bármelyik üzletben megcsinálják. Akkormostmivan? :D

Ha ez mégis így van, akkor Budapesten hol lehet ezt elvégezni?


ZTE Skate 2.3.5


Köszönöm előre is a válaszokat.



2012. aug. 28. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Khm:

1. Fogalmam sincs mi van a Viberrel, nekem ilyet sose csinált. A Google Play Marketről töltötted le? Ha igen akkor próbáld meg letörölni és újra felrakni.

2. Személyes tapasztalatból tudom, hogy hacsak nem életbevágóan fontos, nem igazán érdemes rootolni... Egyébként mindenképpen egy hozzáértő és megbízható ember csinálja, különben egy életre elszaródhat a telefonod... :S

3. Őszinte leszek, a Skate nem egy túl erős telefon, nem hinném, hogy normálisan tudná futtatni a 2.3.5-ös nél újabb verziókat. Szerintem ezzel se érdemes kísérletezni.

Remélem egy kicsit segítettem! :)

2012. aug. 28. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem vagyok akkora szaki, de szerintem az előttem válaszolónak nincs igaza. De nézzük sorba:

1. Ennek alapvetően sok oka lehet de a két leggyakoribb: hibás telepítés ilyenkor értelemszerűen töröld le és rakd újra. Ha nem ez a gond, akkor emlékeim szerint a voda letiltotta a vibert mobilneten és ezért nem tud csatlakozni a progi. Ha ez a gond akkor szoptad, nem tudsz vele mit csinálni.

2. A rootolással nem lehet elbaszni telefont. Ez szimplán annyit tesz, hogy magasabb rangú jogosultságot ad, tehát mélyebben hozzáférsz a rendszerhez. Egyszóval maga a root nem fogja elrontani a telót, csak amit legfeljebb utána csinalsz. Pl CPU tuning.

3. A szolgaltató csak akkor fog telót frissíteni neked, ha hivatalosan adja ki neki a gyártó. Amúgy mindenképpen gyorsabb lesz a teló zőlemert az újabb androidok jobban optimalizáltak.A ZTE nem szokott frissíteni ,ezért a voda se tud neked Samsungokhoz, HTC-hez szoktak frissítéseket hivatalosan kiadni. Csak főzött ROM- ban reménykedhetsz amiről ha gondolod e-mailben a rootolással együtt tudok felvilágosítást nyújtani.(írd meg privátban a címed.)

2012. szept. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!