Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia lumia 710 vagy samsung...

Nokia lumia 710 vagy samsung omnia 7?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb? Két telefon között hezitálok, de nem tudok dönteni. Omnia külsőre szebb, de ha jól tudom, akkor a lumia picivel erősebb hardverileg.
2012. aug. 28. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Lumia
2012. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nokia.
2012. aug. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg melyik tetszik jobban külsőre és válaszd azt (nekem a Lumia 710 tetszik speciel de ez egyéni szubjektív véleményem) A Microsoft szigorú előírásainak hála, nem sok különbség maradt a két készülék között mint a külalak.
2012. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Lumiában erősebb a proci, a Samsungban erősebb az aksi és a kijelző. Nem számottevően egyikben sem de... hát igen. Ez mondhatni különbség
2012. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont Lumiára vannak Nokiás programok, amik Sansungra nincs. És azok álltalában igen jók. Viszont az aksija valóban jobb az o7-nek. Talán annyiban erősebb a L710, hogy 1 GHz helyett 1,4 GHz-n ketyeg a processzora.
2012. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor lumia lesz, köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 29. 10:22
 7/7 anonim ***** válasza:
viszont ha unlockolod, akkor ugyanúgy omniára is rá lehet tenni a nokiás programokat törve, meg olcsóbb, és a tudásukban nincs sok különbség, csak a omnia7-nél az unlock miatt kell futni még egy kört, de utánna szinte egyenértékű lesz mind2. nekem volt már ommnia 7-em és sajnáltam, hogy megváltam tőle.
2012. aug. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!