Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg optimus one p-500 kikapcsol...

Lg optimus one p-500 kikapcsolás-alkalmazás problémám van, sürgős! Mitől van az, hogy ha kikapcsolom a telefonomat és amikor vissza, akkor mindig letelepít alkalmazásokat magától? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy a fent említett telefonomnat, ha kikapcsolom, majd be, akkor mindig (eddig csupán háromszor nem) letelepít alkalmazásokat (amik mind ingyenesek és a google play áruházból vannak. Ha úgy "kapcsolom ki", hogy kiveszem az akksit akkor nem nagyon figyeltem meg ezt a problémát, ha magától indul újra a teló akkor igen. A probléma ott fokozódik, hogy az alkalmazásokból visszamarad valamennyi hely és ha újratelepítem az alkalmazást akkor annak a helye hozzáadódik a megmaradt helyhez, így megeszi a telefonom helyét szinte. 7 hónapja kaptam a telómat, kb 1,5-2 hónappal azután lépett fel a probléma először, de csak most jutottam el oda, hogy állandóan visít, hogy nincs hely és egyre több alkalmazásomat kell leszedjem véglegesen. Saját memóriakártyája van benne, telefonos és sd kártyás alkalmazásokat ugyanúgy leszed. Ha volt bőven helyem, akkor is ezt csinálta, valamint mind sok, mind kevés alkalmazásnál. Valaki valami ötlet?

2012. aug. 31. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy android 2.2.2 van rajta.
2012. aug. 31. 14:34
 2/2 anonim válasza:
Ha meg garanciaba van akkor vidd oda ha nem akkor egy telefonszerizelohoz!
2012. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!