Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A T-mobilnál van a Gonet S...

A T-mobilnál van a Gonet S és, ha azt igényelem bármilyen oldalra felmehetek KÉPPEL együtt akkor se vesz le többet? Ha m. facebbokozok /képes facebook/ akkor többet von le?

Figyelt kérdés
azért kérdeztem ezt mert mikor a NETSTART volt aktiválva akkor 5 perc alatt levont 2500 ft-ot mert képpel együtt facebookoztam.mellékesen 2 hónapig állítólag 90 ft ez a GONET

2012. aug. 31. 14:51
 1/3 A kérdező kommentje:
ha ez mondjuk tud valamiben segíteni samsung galaxy minim van
2012. aug. 31. 14:57
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindegy milyen telefonod van, ez 30MB-ot tartalmaz teljes sebességgel, majd szintén netezhetsz korlátlanul, csak lekorlátozzák a sebességét 32kbit/s-ra. Így nem lesz nagy számlád, mert korlátlan! Ha képeket is nézel, csak annyiban más, hogy hamarabb eléred a 30MB-ot, tehát hamarabb lekorlátoznak 32kbit/s-ra. DE NEM FIZETSZ TÖBBET. Nem állítólag, hanem így van.Remélem tudtam segíteni.
2012. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
juj nagyon szépen köszönöm annak örülök a legjobban ,hogy ezt tapasztalatból írtad és igen nagy nagyon sokat segìtettél,de tényleg és még 1x köszönöm. :-)
2012. szept. 1. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!