Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont válasszam?...

Melyik telefont válasszam? Sony Ericcson Xperia Mini Pro, Sony Xperia Sola, Sony Ericcson Live With Walkmen? GYORS VÁLASZOKAT VÁROK

Figyelt kérdés
Az Xperia Sola-t néztem eddig, de a Media Marktban megláttam, hogy 39.990 -re le van értékelve a Mini Pro, amit sokan dicsérnek. Ebben az árkategóriában van még LWW is . Melyik telefont válasszam? Netezni,játszani,zenét hallgatni, fényképezni, GPS-nek kellene.

2012. aug. 31. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Sola, ha nem szàmít az ár
2012. aug. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mini Pro nem jobb?
2012. aug. 31. 18:52
 3/10 Cloofer ***** válasza:
nem
2012. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mennyivel jobb? Ez lenne az első okostelefonom, szóval valami jó kéne max 65000 Ft-ért
2012. aug. 31. 19:24
 5/10 anonim ***** válasza:
A sola sokkal jobb, 2 magos processzora van, újabb stb.
2012. aug. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A sola minden tekintetben jobb, azt vedd.
2012. szept. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ha a Mini Pro-t venném, azzal rosszul járnék?
2012. szept. 1. 09:32
 8/10 Kabocaa válasza:
Sola: nagyobb és szebb kijelző, 2 magos. Mini Proval se játnál rosszul ,de ha választhatsz akkor sola!
2012. szept. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sola! Újabb. Viszi még a marketen a legjobb játékot is! 2 magos! Én is azt veszek majd. (sola-t)! Minipro-t nem nagyon ajánlom a te igényidre amiket irtál (játék, netezés stb...)

Kicsi képernyő! Vagy 2 éves telefon, nem mai, marketen örülj majd ha találsz rá olyan játékot ami jó is és viszi!

Amiket itt felsoroltál telefonokat a SOLA a legjobb!

De ez csak az én véleményem és másoké! De sok ember szerint ez nagyon jó telefon.

2012. szept. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Gonzalez inti ***** válasza:

nekem mini prom van és elég sok játékot visz jól

mondjuk nekem a biznisz miatt az egyik legkedvesebb telefonom imádom a qwertyt rajta a kijelzője is gyönyörű mióta icsre lett frissítve mondjuk ha nagyon játszani akarsz akkor tényleg sola mondjuk ha angyon játszani kell akk vegyél egy xperia play-t

2013. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!