Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok mondani ingyenes...

Tudnátok mondani ingyenes android marketet? Ahonnan olyan játékokat tölthetnék le mint pl need for speed shift, nova, asphalt 5-6, stb nagyobb játékok

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:

xd

vagy csak torrent oldalról lehet letölteni gépen keresztül?

2012. aug. 31. 19:45
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy market van, vannak még oldalak, pl. Samsungnak, nokiának ahonnan lehet letölteni, de ott is fizetős, és ha le is tudod szedni általában csak demo..Én torrent oldalakról szoktam mindig az APK-t leszedni.. :)
2012. aug. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja! Torrent! Amúgy az miért nem megfelelő?
2012. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

azért nem mert telóval mégis egyszerűbb lenne..

köszi nektek :)

2012. szept. 1. 15:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem. Van androidra torrent kliens, azt letöltöd. A böngészőben letöltöd a torrent file-t megnyitod, majd ha letöltötte az apk-t, akkor azt akár a torrent kliensből is megnyithatod. Ha jól számolom ezt egészen pontosan annyi érintés árán éred el, mint ha a playről (market) töltenél.
2012. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!