Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak a T-mobilnál van lehetősé...

Csak a T-mobilnál van lehetőség ingyen Facebook-ot használni? A telenornál, csak wifivel ingyenes? Okostelefonnal sem számol a t-mobilnál költséget?

Figyelt kérdés
2012. aug. 31. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen. A wifi elérés a szolgáltatódtól független, tehát ingyenes (még külföldön is). Okostelefonnál sem kellene, ha a gyári böngészőt használod és semmi más nem kommunikál a háttérben.
2012. aug. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
telenoros előfizetésem van. facebook, e-mail, böngészés ingyenes!
2012. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
meg írnád,hogy hogyan használod facebookot ingyen telenornál?
2012. aug. 31. 19:51
 4/9 anonim ***** válasza:

A telóm saját böngészőjét nem szeretem és a facebook alkalmazást sem -ezek lassúak.

Opera minit használok és azon. www.m.facebook.com

2012. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja!! Azt hozzá kell tennem hogy az előfizetésem az Okostarifa 180. 180 MBnyi adatforgalmam és ezen belül ingyenes a fb meg a többi. Nem fogyasztja a keretet!!
2012. aug. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Elözö vok.

Van kártyás csomag is ahol lehet netezni...

2012. aug. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi,sokat segítessz!Telefont szeretnék venni,eddíg mindíg t-mobilos voltam,de úgy néz ki átpártolok a telenorhoz.

Sokkal,de sokkal olcsóbbak itt előfizuval a telefonok.

Az opera mini tarifa csomag azt írja,hogy korlátlan facebook használat.És 1790Ft az előfizu rá.De ugyanúgy kell rámennem a facebook alkalmazásra,hogy ne számoljon még fel plusz pénzt?vagy valahogy másként?

2012. aug. 31. 22:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vok!

Teljesen mindegy hogy hogyan mész fel!

Én azért irtam, hogy nem használom a saját böngészőt és az appot, mert lassú.

annyi a lényeg ha elfogy az adat forgalmi kereted nincs túlforgalmazási díj, csak belassul (ez a letöltésekre vonatkozik). A böngészés és fb és e-mail teljesen ingyenes Ennyi! Én szeretem!

2012. szept. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. szept. 1. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!