Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jók a különleges, könnyen...

Mire jók a különleges, könnyen megjegyezhető telefonszámok magánszemélyeknél, szoktak ilyet kérni, mert úgy tudom igen drága az ilyen hívószám?

Figyelt kérdés

Itt olyan számokra gondolok mint pl.: 333-6060 333-7070 333-8080 333-9090


Miért adják a szolgáltatók drágábban ezeket a számokat?


2012. szept. 2. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ha ott van a fejedben, és nem töltesz azzal időt, hogy utána kelljen nézned, könnyebben mozdul a kezed a tárcsázásra, ami neki bevétel. Ez esetben a többek által kezdeményezett hívás neki több bevétel. Neked meg kiadás = üzlet.
2012. szept. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
en veletlenul kaptam konnyut, ingyen :D nem is adnam senkinek :D
2012. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:))))
2012. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem is elég könnyen megjegyezhetőt adtak. :D

5 számjegy van benne, mert sokszor ismétlődnek. :D

2012. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is véletlen van könnyű. azért adják drágábbért, mert nem bízod a véletlenre, hanem kéred. rendszámoknál is így van, ha egyedi rendszámot akarsz az autódra, és nem kivárni, ameddig sorra kerül az a kombináció.
2012. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!