Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HELP! Milyen telefont vegyek?

HELP! Milyen telefont vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítsetek telefont választani pls.

Mostanra elegem lett az okostelefonokból, nem vagyok hajlandó tovább szottyogni mindenféle updatekkel, fagyásokkal, bugokkal, újraindulásokkal és egyéb vacakokkal.

Egy olyan telefonra van szükségem ami megbízható, nem dobja el a hálózatot, nem fagy le nem indul újra, nem kell megfejteni a lelkivilágát ahhoz h működjön. nem kel érintőképernyő, meg egyéb parasztvakítás.

Telefonálni lehessen, extraként beérem azzal, h SMS és ébresztő. (visszasrom az 5éven át működő - én hibámból meghalt - W800amat)

Ha tudtok ilyet légyszi ajánljatok párat.


köszi



2012. szept. 3. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Nézz körül használt telefonok között.Apróhirdetéses oldalakon vagy használt telefon gsm boltokban!
2012. szept. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi, de félek zsákbamácskát (használtat) venni.

Jelenleg a piacon olyan, ami a fenti paramétereknek megfelel?

2012. szept. 3. 14:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod volt, ami állandóan fagyott, meg minden? Mert nem biztos, hogy az okostelefonok hibája, hanem lehet, hogy rossz telefont választottál.
2012. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

samsung spica, lg 2x, alcatel ot 990, huawei x5, valami windows mangós lg , meg még volt egy-kettő, de azok típusára már nem emlékszem,


ezeket próbáltam, uh valami egyszerű de nagyszerű telóra vágyom, csak ahogy nézem "egyszerű teló" manapság kb egyenlő gagyi teló.


gondolkodom valami alap nokián, vagy valami nagyimobilon, esetleg egy strapatelefon, de igazából azoknál sem vagyo biztos benne, hogy megbízhatóságban jók-e.....



ötlet?

2012. szept. 4. 09:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Ne is csodálkozz,hogy eleged van az okostelefonokból ha ilyen ratyi telefonokat veszel!Neked egy Lumia telefon való!710,800,900.De ha tudsz várni egy kicsit akkor most jönnek ki további Lumia modellek.620,820,920!Az utóbbi kettő WP8-al jön.Stabil,megbizható rendszer ami neked kell.Szoftverfrissités egyszerű rádugod gépre és ha van frissités rányomsz egy gombra.Nem értem mi olyan nehéz ezen.Persze a WP8 se lesz elsőre tökéletes de egy-két javitás és nem lesz vele gond!Minden rendszer első kiadása nem tökéletes ezért ne várd mindegyiknél a csodát!


Vagy ha nagyon nem kell okosteló,akkor vegyél Nokia X2,X3 meg mik vannak még gombosba!

2012. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Az érdemi infót köszi, ezeket az X-es nokiákat majd meglesem.


köszi a kioktatást, de gondoltam egy 100 KHUF feletti teló már nam "ratyi"...

És valóban nem olyan nehéz a frissítés, folyamatosan updateltem mindegyiket lehetőség szerint. (de azért kösz h hülyének néztél), és nem továbbra sem vagyok hajlandó ilyen szarokkal (=okostelefon) foglalkozni a jövőben, nekem a telefon telefonálni kell nem pedig azért h elmondhassam van egy számítógép a zsebemben is, gépnek ott a laptop, a pc és a tabletem. fényképezni fényképezőgéppel szoktam, navigálni meg navigációval. a

a telefonnal csak telefonálni akarok (nem lesni a SW frissítéseket, meg túrni a fórumokat), csak nem annyira földtől elrugaszkodott elvárás ez.

2012. szept. 4. 12:43
 7/10 BeastMaster válasza:

nokia lumiák nagyon jók.. egyszerüek és nagyszerüek...

Nokia lumia 710 - nem fagy le, strapa biró, gyors, nagyon egyszerü , és a minőségéhez képest nem is tul drága

2012. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van tableted, akkor mi a bajod az okostelefonokkal?
2012. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nokia E52,E72



[link]

2012. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

thx mindenkinek,


hehe, a tablet itthon van, csak és kizárólag multimédiás (divx,mp3, stream)szórakozás plusz reggeli kávé melletti hírek olvasására. arra tökéletesen megfelel.

2012. szept. 5. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!