Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ONE X vagy Sony Xperia S?

HTC ONE X vagy Sony Xperia S?

Figyelt kérdés
Tisztában vagyok a paraméterekkel. Tudom hogy sokan a htc-t ajánlanák és nekem is igazából ahhoz húz a szívem. De tényleg igaz hogy a tegra nem visz sok alkalmazást? Üzemidővel sokan szidják, de egy ismerősöm akinek az van azt mondta hogy neki normál használat mellett 2 napot is kibír. Goondolom ez az 5. magnak is köszönhető ami takarékon müködik. Mi szól pro és kontra? Tudnátok érveket mondani hogy melyik jobb? köszi

2012. szept. 6. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hardverekről meg egyebekről felesleges beszélni, ami a való életben fontos lehet:

- 4.3 vs 4.7"-es kijelző, 4.3 szerintem pont ideális, 4.7 már enyhén hatalmas

- IPS vs LED kijelző (IPS az egyik legjobb, de Xperia S is nagyon durva, ha jól tudom a legfényesebb kijelzője neki van és a PPI-je is nagyobb, mint a HOX-nak, tehát szebb a kijelzője elméletileg)

- Sonynak jobb a kamerája

- úgy néz ki az Xperia S is az AOSP "család" tagja lesz, tehát ugyanazokban az előnyökben részesül majd, mint a Google telefonok, mindig elsőként kapja majd meg a legfrissebb szoftvert, stb, ez hatalmas előny lenne


Most hirtelen ennyi jut eszembe. Aksi kb ugyanaz, rosszul egyikkel sem jársz.

2012. szept. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen igaz, hogy a tegra 3 nem visz sok alkalmazást. Normális használat mellett kizárt, hogy két napot kibír, még az egy is necces. Egy kis akku teszt, hogy lásd mennyit merülnek a telefonok egy 90 perces videó alatt. Ráadásul ez egy sima youtubos videó ami nem használ 4 magot, tehát ha 90 perc játék, vagy 90 perc full hd videó menne, még alacsonyabbak lennének az értékek. Tekerj 1 perchez: http://www.youtube.com/watch?v=P62628a76Gc
2012. szept. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nekem volt mind a kettő. mindkettő szar. vegyél s3-at!
2012. szept. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző:


persze, mert az SGS3 bármiben is jobb ezeknél. Még ha One X-nél jobb is (mert pár alkalmazás nem fut rajta, de semmi más miatt nem mondható rá, hogy jobb) Xperia S-nél már nem (ott meg hardveresen jobb, de az nem számít).

2012. szept. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért is lenne jobb?

Ja, mert a galaxy s3-on kívül nincs jó telefon?

Szerintem az s3-nál az xperia s, és a hox is jobb, mert jelenleg a 4 magot nem használja ki semmi, és a többiben az xperia s is, és a hox is jobb.

Szóval a lényeg az, hogy én is az xperia s-re szavazok, mert a hox az csak hardverben jobb, és az szerintem nem ér meg +20000 forintot, főleg úgy, hogy az xperia s-nek a kijelzője élesebb, a kamerája jobb, és szerintem a mérete is ideálisabb.

2012. szept. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!