Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Át lehet váltani 20ról 30-ra?

Át lehet váltani 20ról 30-ra?

Figyelt kérdés
20-as vagyok de lejárt az egyenlegem így sem én sem pedig más nem tud hívni! lehetséges az és ingyenes-e,hogy a 20-as számomat lecseréljem egy 30asra?ha igen ez hogyan történhet meg?

2012. szept. 7. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Ugyanazt a számot akarod megtartani?

Vagy csak akarsz egy új 30-as számot?

Utóbbi nagyon egyszerű, nem kell semmit sem csinálni, csak felnézni T honlapjára és megnézni melyik tarifa jön be.


Előbbire is van lehetőség, és T honlapján azt is írják, az se valami bonyolult.

2012. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mind1 csak egy új 30as szám kell :D legalább tudnék telóról facezni...meg amúgy sem szerettem a 20ast
2012. szept. 7. 18:48
 3/9 A kérdező kommentje:
milyen tarifát nézzek? eddig úgy volt,hogy nem volt havidíj hanem volt rajta egy össze és akkor az addig volt meg amég le nem beszéltem
2012. szept. 7. 18:50
 4/9 reptoid ***** válasza:
Domino a neked való.
2012. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 reptoid ***** válasza:
Bár attól még nem fogsz tudni facebookozni ingyen. Ahhoz kell netszolgáltatás is, de maga az ingyenfacebook abból nem fog levonni adatforgalmat.
2012. szept. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet váltani. Ha valaki életében már vett pl egy Telenor szolgáltatást akkor már örök időre oda szerződött. Armageddon sem vis major ok! Esetleg Szent Péter harsonái adhatnak feoldozást eme kötelezettség alól!

Viszont lehet írni egy kérvényt a USA elnökének és ő engedélyezheti a váltást. Természetesen a másik operátor ingyen és bérmentve ad új SIMet és semmit sem kell fizetni a hálózat használatáért. Ez eddig csaj sajnos Chuck Norrisnak sikerült!!!

2012. szept. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*csak
2012. szept. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
és te komolyan azt hiszed,hogy vicces vagy?? most fogadok mented és képet és posztolod ki vagy facebookra vagy az ilyen blogos oldalakra :) csak gratulálni tudok
2012. szept. 7. 20:25
 9/9 A kérdező kommentje:
és akkor,hogy lehet ingyen facezni? a normális emberekhez szól
2012. szept. 7. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!