Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ilyenkor ezt hogy tudja...

Ilyenkor ezt hogy tudja megmagyarázni a telefonszolgáltató, hogy úgyis neki legyen igaza?

Figyelt kérdés
A problémám a következő. Kijött a havi telefonszámlám, ami kb. 800 Ft-al magasabb, mint amit lebeszéltem. Ugyanis kiderült a számla jól átböngészése után, hogy a havi díjat teljes egészében lebeszélhetem, amit meg is tettem, de a havidíj lebeszélhetőségi kedvezményben nem a 2590 Ft-os havidíjam szerepel, hanem csak 1920 Ft. Tehát csak ennyit engedtek lebeszélni a havidíjból, de miért? Ezt hogy fogják nekem megmagyarázni, hogy úgyse nekem legyen igazam? Járt már esetleg valaki hasonló cipőben?

2012. szept. 7. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd lehet úgy, hogy hálózaton kívülre telefonáltál, vagy mindegy.

Ha ingyen van azért felhívnám őket, ha nem akkor hagyd, mert 5-10 perc elmegy rá, és még +800 ft.

Egyébként ez a 800 ft nem a telefonadó? Úgy tudom az is max 800 ft-ot dob rá, és apámnak is pont extra 800 ft volt a telefonszámláján.

2012. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne felejtsd az ÁFÁT, ami nem a szolgáltatóé, és nem tudom mikor életbe az a bizonyos percdíj, amit szintén be kell fizetnie a költségvetésbe, azaz NINCS RÁHATÁSA, íly módon továbbháríthatja.

Szerintem erre készülj...

2012. szept. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Minden bele van számolva a telefonadó, a csekk díja is és ezen felül nem vonták le kedvezménynek a teljes havidíjamat. Amúgy felhívtam az ügyfélszolgálatot, de nagyon nem értette a nő, hogy mi a problémám. E-mail-ben már írtam a szolgáltatónak, de tervezem, hogy újra telefonálok, hogy hátha lesz valaki, aki megérti, hogy mi van. Tehát, ha összeadom a forgalmi díjaimat, amiben benne van a telefonadó is (amúgy az nálam "csak" 300 Ft), plusz a postai díjat és kivonom belőle az előfizetésem díját, akkor nem a számla végösszege jön ki, hanem 800 Ft-al kevesebb.

Amúgy mindenhová bármikor, a havidíjam lebeszélése után is ugyanannyi percdíjért telefonálok és emelt díjasat nem hívtam. A forgalmi adatok stimmelnek.

Csak a havi díjamat nem engedték teljes egészében lebeszélni.

2012. szept. 7. 18:29
 4/6 A kérdező kommentje:

Az áfa is bele van számolva.

De az előbb rosszul írtam.

A forgalmi díjam + a havi díjam + csekk díja - a havi díjam (mert ugye ezt lebeszélhetem) egyenlő egy olyan összeggel, aminél a szolgáltató által kiállított számla 800 Ft-al magasabb.

2012. szept. 7. 18:33
 5/6 Furjadék* ***** válasza:

Csak nem Telenor?

Amúgy szerintem menj be egy fiókukba, és vidd a számlát, magyarázd el nekik ugyan így, ahogy nekünk.

2012. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De bizony Telenor!:)

Csak nem te is így jártál? Vagy egy ismerősöd?

Ha igen, mi lett a dolog vége?

2012. szept. 8. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!