Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hülyebiztos okostelefon létezik?

Hülyebiztos okostelefon létezik?

Figyelt kérdés

Végképp meghalt a régi egyszerű telefonom, ezért újat szeretnék venni. Nem vagyok egy nagy telefonguru, egyáltalán nem követem az újításokat, nem hiszem, hogy olyan nagy szám dolgokat csinálnék a telefonon, hogy mit tudom én hány magos extra fasza dolgokat kihasználjak, meg ilyen-olyan tuti dolgokat tudjak buherálni a rendszerében stb.


Nem szeretném, hogy esetleg valami nagyon bonyolult legyen, amit simán elcseszhetek. Tulajdonképpen a telefonnal telefonálni, és sms-ezni fogok, de ha már úgy is új kell, akkor néha voltam már olyan helyzetben, hogy nagyon jól jött volna a navigáció, vagy hogy meg tudja nézni egy-két dolgot az emailjeim közt vagy a neten.


Meg azért nem szeretném, hogy fél naponta, naponta tölteni kelljen, persze nem is lógnék rajta folyton, mert minek.


Azt sem szeretném, hogy akkora legyen, mint egy füzet, de azért legyen szép nagy kijelzője, ne csak akkora legyen, mint egy bankkártya.


Ja és nem tudom, hogy ezek milyenek, de régebben, mikor a hagyományosban bejöttek ezek a sokat tudók, akkor egy csomó olyan volt, hogy fél-egy percekig gondolkodott, mielőtt bekapcsolt. Na ettől idegbajt kapnék.


Pénzem van rá, olyan 150 ezret szánnék rá maximum, de nem tudom, hogy ha nekem csak ennyi kell, van-e értelme ennyit költeni rá, azon kívül, hogy amit 150 ezerért veszek, az menő lesz, mikor előszedem.


2012. szept. 8. 17:42
 1/9 derp. válasza:
Kártyafüggetlenül vennéd, vagy T-mobile/Vodafon/Telenor? Ha nem függetlenül, akkor előfizetéses csomagban vagy feltöltőkártyás (pl. Domino) csomagban?
2012. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Van meglévő vodafonos flottás előfizetésem, amit megtartanék. Nem tudom vannak-e nekünk most érdekesebb készülék ajánlatok, de ha vannak sem élnék vele, mert az két év hűséget jelent és ahogy néztem régebben nevetséges a kedvezmény (4-5 ezer forint) amit így adnak, és sose lehet tudni, hogy nem-e váltanék.


Talán ebből a szempontból egy kártyafüggetlen lenne a legjobb, csak ne ilyen fura-shopos még eu-s töltő sincs hozzá dolog legyen.

2012. szept. 8. 18:02
 3/9 derp. válasza:

Hát, ha tényleg rászánnál 150 ezret, akkor én egy HTC One X-et vennék, nagyon barátságos a HTC kezelőfelülete (HTC Sense) és a legújabb Android van rajta.

4,7 inch-es a kijelzője, ha ez túl nagy neked, akkor vedd a HTC One S-t, ami ugyan azt tudja, csak kisebb a mérete és valamivel olcsóbb.

2012. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 derp. válasza:
100%

Vodafonnál:

HTC One X

Maximum ár: 146 990 Ft

Legkedvezőbb ár: 89 990 Ft


HTC One S

Maximum ár: 136 990 Ft

Legkedvezőbb ár: 96 990 Ft


Kártyafüggetlenül nem tudom, hogy hol érdemes venni.

2012. szept. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Ezekre elég a One X..

Bár itt már mondhatni van választék. Szóval inkább nézz szét. Ott az LG Optimus 4X is. A Galaxy S3 is.. Jön majd 1 Huawei..

Az a Sense elég gagyira sikerült. Az elején egyedi volt, mert senki nem csinált hasonlót, de most 1 gagyi GooglePlay-es launcherre hasonlít.

2012. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Cloofer ***** válasza:
100%

Igazából ennyit nem éri meg költeni egy olyan telefonra amit csak ennyire használnál ki.

Szerintem inkább a jobb kétmagosok között nézelődj (pl. Sony Xperia P, mellesleg nekem is az van :P), azok nem is annyira drágák, marad pénzed, de viszont tud mindent.

Az általam írt Sony Xperia P 100.000 Ft körül van, Vodafone-nál előfizetéssel. Vagy esetleg még egy HTC Sensation-t tudnék ajánlani, az 90.000 körül van, 2 magos, és nagyon jó telefon szintén.

2012. szept. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
iPhone-t ajánlom , legegyszerűbb az okostelók közül.Mindent elérsz egy pillanat alatt.És végképp nem akad.Nem nagy- nem kicsi , pont kézreáll.Várd meg szeptemben 12- őt akkor mutatják be az új modellt (a pletykák szerint).Imádni fogod , az biztos.Nekem simán kibír 2(iPhone 4) , normál használat mellett. Ha komolyabban használom játszok stb akkor is az egy nap az alap , sosem merültem még le. Ha kérdésed lenne a készülékkel kapcsolatban , nyugodtan kérdezz , írj privátot , vagy csak itt kommentbe.
2012. szept. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nokia Lumia 710. Az egyik legjobb ár/érték aránnyal rendelkezik. Letisztult a rendszer kezelő felülete, minden kézre áll, ingyenes navigáció a Nokiától ingyen örökre, ami elég tartalmas funkciókkal bír, integrált e-mail rendszer, gyors, normál használat mellett 2,5 napot bír. Kb 10 másod perc alatt feláll a rendszer, ha bekapcsolod, iszonyúan gyors. És 50 ezer környékén van. Nem bonyolult, könnyű mindet megtalálni. Egyszerűséget kedvelő embereknek tervezték.
2012. szept. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen én is valami egyszerűt szeretnék. Szóval hát nem is az, hogy nem tudok venni drágát, csak nem tudom mi értelme lenne nekem olyat venni. Köszönöm a javaslatokat, megnézem majd azt is melyik hogy néz ki, meg a tulajdonságaikat bővebben, meg ilyesmi.
2012. szept. 9. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!