Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem van egy kártyafüggetlen...

Nekem van egy kártyafüggetlen telefonom, és szeretnék előfizetést igényelni. Lehetséges csak szimplán az, hogy bemegyek a vodafone-hoz, T-Mobile-hoz és igényelek előfizetést anélkül, hogy egy másik telefont is kérnék hozzá?

Figyelt kérdés
Vagyis én csak egy bizonyos tarifájú előfizetést kérnék, amit havonta fizetek, de nekem még egy telefon nem kell. Ez lehetséges?
2012. szept. 11. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Persze.
2012. szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze lehet, de legtöbbször - ha aláírsz legalább egy év hűségidőt - akkor adnak telefont is ingyen!
2012. szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán.

A készüléket nem adják ingyen.

Elég húzós feltételei vannak ami nem olcsó mint ahogy első ránézésre tűnik.

Természetesen aki sokat mobilozik és a költség nem téma, annak megéri hűségszerződést aláírni, ezért cserébe szoktak kedvezményesen vagy ingyen adni készüléket.

Nyilván ez az előfizetés havidíjától is függ. Havi 1000 forintért nem adnak drága telefonokat, de nekem pl havi 20 körül van a fizetnivaló és évente rákérdeznek az ügyfélszolgálatosok a készülékváltásra.

2012. szept. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!