Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidos vagy a Windows...

Az androidos vagy a Windows Phone szoftverrel felszerelt telefonok jobbak? Van jelentős különbség a felhasználói élményben?

Figyelt kérdés
Új mobilt szeretnék vásárolni és t-mobilos előfizetéssel a Nokia Lumia 610 és a Samsung Galaxy Mini 2 között hezitálok. Hardver szempontból nekem a Nokia tetszik jobban, de úgy látom az androidos telefonoké a jövő, rengeteg ingyenes kis segédprogram - app - is kijön androidra. Nem játszani akarok velük, hanem a kalóriaszámlálás, időbeosztás, emlékeztetők érdekelnének.

2012. szept. 12. 06:47
 1/2 Golan Trevize ***** válasza:

Lumia 610-et semmiképp ne vedd meg, WP7 van rajta, és nem lesz update 8-ra.


WP-t nem igazán ismerem, Android viszont elég erős az általad használni kívánt területen.

2012. szept. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nyugodt szívvel tudom ajánlani a Nokia lumia 710-est. A 610-est azt semmi képen nem. A Nokiákra is vannak ingyenes alkalmazások. És ez folyamatosan bővül...


Itt tudsz nézelődni: [link]


Ráadásul a wp8 megjelenése óta, kezdenek a fejlesztők áttérni a wp-re is.


+ ráadásul én a wp-s telefonomon, soha egy akadást nem tapasztaltam. Lefagyást, újraindulást meg aztán főleg nem. Nem úgy mint a samsung s2-esemen. De kinek mi a megfelelő. :)


Lehet hogy most az android körül forog a világ. De ez szépen lassan úgyis változni fog. Hála a Macintoshnak. :)



Kalória számláló a WP7- re is van: [link] /search?q=calorie


Amik jók a wp7-re, azok jók a wp8-ra is. Vissza fele, már ne hiszem... De ez van, ez minden rendszernél és gyártónál így van. Az újabbra jók a régi appok, de a régire nem jók az új appok. xD Legalábbis én így tudom. Az androidnál, és a wp-nél, az tudom, hogy így működik.


Időbeosztásról nem tudok, de biztos van az is. Emlékeztető is biztosan van, ezek alap dolgok. :) Szerintem.


De ha te úgy érzed, hogy az android jobban bejön, akkor vegyél androidosat. De ha te nem akarsz hülye, idétlen beállításokkal, meg főzöt romokkal, meg anyám kínjával törődni, akkor vegyél egy wp-s Nokiát. :)


Én így látom ezt a dolgot. Használtam androidot is, és most wp-t használok. De szerintem jobb a wp. Letisztultabb, egyszerűbb, átláthatóbb. Számomra.

2012. szept. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!