Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E52 telefon? Tudtok...

Nokia E52 telefon? Tudtok vele "trükköket"?

Figyelt kérdés

[link]



Pl. Van egy hívásnaplója a telefonnak ,ami mutatja az sms-t ,hogy küldtél, vagy hogy én kaptam.Ha a fogadott hiváslistában valamit kitörlök,akkor Ebben a teljes telefonnaplóban sem fog már látszani?


Vagy pl. sms-küldésnél rögzíti,hogy kiknek küldtél sms-t?mármint a cimzettet rögzíti valahol,attól hogy te kitörölted? Vagy a névjegyzékben valami extra?



2012. szept. 12. 08:14
 1/2 anonim ***** válasza:
A napló és az alkategóriái egyek, tehát bárhonnan törölve ugyanazt a bejegyzést fogod eltüntetni visszavonhatatlanul.
2012. szept. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha simán a hívások közül törlöd, akkor abban a bizonyos naplóban megmarad. ott 30napig visszamenőleg minden megvan. Onnan is tudod törölni, de egyesével nem. Nekem is is telóm volt.
2012. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!