Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonyericsson xperia mini pro...

Sonyericsson xperia mini pro usb host/otg miért nem megy?

Figyelt kérdés
Ugye az xperia mini pro támogatja az usb host-ot.Csináltam is egy kábelt egérrel működik is csak pendrive-al nem , azt írja ki hogy 'Nem támogatott usb eszköz csatlakoztatva'. Találtam egy leírást a sonyericsson fórumon a hozzászólások közt hogy, felteszem module loadert aktiválom a .ko fájlt majd felteszem q5 usb memory managert kiválasztom az első sorban az hogy sda vagy sda1 (de nekem ilyen nincs csak Platformot ír)mountolom és kész. Miért nem tudom kiválasztani az sda-t? Valaki leírná nekem részletesen hogy mit kéne csinálni a készülékkel? A teló gyári rommal van meg minden egyébbel nem volt változtatva rajta semmi.

2012. szept. 12. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak szimplán nagy a fogyasztása.

Adj neki segéd tápot.

2012. szept. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy próbáltam az usb host vezérlővel is de az is azt írta az infónál hogy nem talált s3c usb hoszt eszközkezelőt. Mi ez a eszköszkezelő? Külön program vagy valami más? Mikor csatlakoztatom a pendrive-ot az usb-nél kiírja a pendrive nevét de nem teszi be az adat tároló eszközökhöz. A válaszokat köszönöm!
2012. szept. 12. 08:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam úgy is de a pendrive-nak a ledje nem is villog.
2012. szept. 12. 08:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Valakinek valami ötlet?
2012. szept. 13. 19:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Esetleg aki már frissítette mini pro-ját nem tudja megmondani hogy a 4.0-ás androiddal fog-e műköni?
2012. szept. 26. 16:33
 6/8 A kérdező kommentje:
Még annyit hogyha függetlenítem akkor lehetséges hogy kiírja hogy van frissítés és onnan feltudom rakni? Amúgy t-mobilos.
2012. szept. 26. 16:47
 7/8 A kérdező kommentje:
Meg oldódott a probléma. Működik a pendrive! :D
2012. szept. 29. 11:08
 8/8 anonim válasza:
Ha megoldódott,miért nem írod le,hogyan?
2014. júl. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!