Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok linkelni extra...

Tudnátok linkelni extra hangos csengőhangokat?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy mindkét telóm meghalt. Az egyik SAMSUNG SGH-250, a másik MOTOROLA W375 volt.

Most vettem egy Galaxy dual sim-et. a működésével minden rendeben, meg vagyok vele elégedve, csak nagyon halknak találom a csengését.

Hangos környezetben dolgozom, de a régi telókat meghallottam, ha csörögtek, ezt meg nem.

Gondoltam, ha van olyan mp3, amit elve brutál hangosan tettek fel, akkor a csöngés is hangosabb lesz, mint a gyári.


Tudtok segíteni?


2012. szept. 12. 11:38
 1/3 anonim válasza:
SZerintem töltsd le mondjuk a virtual dj trial verzióját, és ott megtudod oldani ugy a dolgot hogy amit csengőhangnak akarsz azt betöltöd a progiba, feljebb veszed a hangeröt amennyire csak tudod, lemented ugy a számot, és ha még mindig nemelég hangos akkor megcsinálod a már feljebbhangosított verzióval ugyanezt még egyszer.
2012. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb Sony sound forge-al, ki is vághatod azt ami neked kell, hangosíthatod, halkíthatod úgy és ott a zenét ahol akarod :P
2012. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Pfff...

Na én aztán nagyon süket vagyok ezekhez a pogikhoz, de azért köszi.

Majd megpróbálok kitalálni vmi mást.

2012. szept. 12. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!