Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő akkor ha valmi...

Mi a teendő akkor ha valmi veszi le a pénzt a mobilomról? MENNYEK A VODAFONEhoz vagy LE LEHET TILTANI vagy ILYESMI? pls HEELP THY

Figyelt kérdés

Amikor feltöltöm pár nap alatt leveszi az egyenlegem!

Ilyenkor mindig kapok sms-eket amin valami : "Push ..." szöveg szerepel biztos hogy ehez van köze!!

(vodafonos vagyok) A Vodafonnhoz kell mennem vagy e lehet tiltani vagy mi?


2012. szept. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs bekapcsolva az internet?
2012. szept. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem az a baj . Egyszer küldtem interneten valamire küldtem egy emelt dijasat sms (hülye voltam) ÉS azót van ez :( (ilyen virus szerü dolog) :(
2012. szept. 12. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
az ilyen annyira vicces...oda van írva apróbetűvel hogy 1000 Ft/hét áfával...:D mehetsz te a vodához, ők nem fognak vele csinálni semmit...:D ha azt se tudod, hogy hova küldted az sms-t, akkor a lemondási menetet se fogod tudni...:) így jártál.
2012. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel a Vodafone-t (1270), ha tudod az ügyfélbiztonsági kódodat, megcsinálják neked. Meg fogják mondani, pontosan mire megy le az az összeg, azt is le tudják tiltani, hogy emelt díjas sms-t tudj küldeni/fogadni.
2012. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!