Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik honlapról lenne érdemes...

Melyik honlapról lenne érdemes rendelni Nokia Lumia 710-est?

Figyelt kérdés
Interneten sose rendeltem telefont így elég bizonytalan vagyok, hogy hol lehetne jót rendelni. Nézegettem jó párat, de olyan sok van, hogy nem tudok és nem merek dönteni. Olyan kéne ahol a telefon magyar nyelvű és minden tartozékot megkapok hozzá. Vagy érdemesebb kereskedésben vásárolni? Egy régi 6 éves 6230i-m van és szegény már többszörösen leszolgálta az idejét(igaz hibátlanul működik és sose volt baja) ezért szeretném lecserélni egy 710-re. Köszönöm előre is a segítséget.

2012. szept. 12. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
2012. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nekem kártyafüggetlenül kéne.
2012. szept. 12. 21:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Én mindig innen vásárolok:


[link]


Nekem eddig nem volt vele problémám.

2012. szept. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A legjobbak, amik biztonságosak és viszonylag jó áron adják a telókat:


www.speedshop.hu

www.vip-phone.hu

www.gsmline.hu

www.b-tel.hu

www.viptechnika.hu

2012. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt nézegettem és a leírás alapján szerintem megfelelne. Viszont érdemes innen megrendelni?

[link]

2012. okt. 4. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!