Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonom kijelzője...

Mobiltelefonom kijelzője mindig ujjlenyomatos, zsíros van ellene valami fólia?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson walkman telefonom van, de nagyon zavar hogy folyamatosan törölgetnem kell a kijelzőt. Ez minden telefonra jellemző? Lehet váltanék telefont is vagy esetleg van rá valamilyen speciális fólia?

2012. szept. 13. 00:22
 1/2 anonim válasza:
Hát igazából talán az 1 megoldás hogy ha a gyári foliát rajta hagyod bár nem tudni átlátszó volt e rajta? Amugy nekem Samsung B2100 as van és az enyémet is gyakran kell törölgetni esetleg vegyél hozzá tokot Bár ha érintö képernyös akkor nem igen hoz eredményt akkor bár irritál de nem igen tudsz szerintem vele mit kezdeni. Én is csak törölgetem állandóan mert ha zsiros vagy ujjlenyomatos az engem is irritál pedig aztán az enyém az nem érintö képernyös.
2012. szept. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A fólia is bemattul idővel ahogy használod. Nekem több mint egy évig volt a telómon a gyári, majd levettem és nem is tettem rá másikat. Így jobb, még ha maszatos is, de tisztábban látszik minden. Mondjuk nem tapicskolom zsíros kézzel. De am az üveget nagyon könnyen le lehet törölni. Annó én a nokia e51 emhez kaptam egy apró kijelzőtörlő kendőt. Nah azzal szoktam letörölni ezt.
2012. szept. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!