Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei Ascend Y200 telefon...

Huawei Ascend Y200 telefon memóriakártya probléma előfordult másnál is?

Figyelt kérdés
Valakinek ilyen telefonnál volt olyan problémája, hogy egyszer csak nem akarta felismerni az sd kártyát? Elötte tökéletesen működött és egyik pillanatrol a másikra kártyahibát ír. Másik két memóriakártyával is ez volt a helyzet. Más készülékekben jó. Gariba visszavittem (t-mobile), ők elküldték máshova és másfél hét után mehettem érte. Jegyzőkönyvben: több memóriakártyával tesztelve sem találtak hibát, de szoftvert frissítették. Berakva a saját sd-t jó. Most egy hét után megint ugyan az. Valaki járt így rajtam kívül?

2012. szept. 15. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

megint azt mondom hogy az a baja hogy: HUAWEI


miért nem vettél SE Livet?

2012. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LeviGotFingered válasza:
faszaaaa! nálam alig fél órája jelentkezett, egyfolytában azt jelzi, hogy "üres SD kártya" rádugom USB-re megnyomom "USB háttértár bekapcsolása" dolgozik de nem történik semmi.
2013. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!