Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia sola vagy nokia...

Sony xperia sola vagy nokia lumia 710?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az egyik wp7-es és a másik androidos de lány vagyok és nem tudom mi a különbség a kettő között. Ebben segítseteg légyszi és még abban hogy melyiket válasszam mer mindegyik tetszik csak tudás szempontjából nem tudok dönteni.

2012. szept. 16. 15:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és még hogy a sola mennyibe kerül és hol érdemes megvenni? köszi :D
2012. szept. 16. 15:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Xperia Sola mindenképp, sokkal jobban ki tudod használni. De ha csak telefonra meg facebookozásra kell, teljesen mindegy. A Sola 65-70k környékén van függetlenül, szolgáltatóknál is olyan 60k körül ( [link]
2012. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*telefonálásra
2012. szept. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 blex ***** válasza:

hát a sonyt nem ismerem, de én azt mondom, hogy a wp7-et könnyebb kezelni és átlátni, mint az androidot, meg úgy nagy általánosságban sokkal stabilabb és megbízhatóbb is. meg szebb :D (vagy legalábbis elegánsabb)

egyébként meg nézegess videókat, meg próbáld ki őket valamelyik szolgáltatónál, ha ki van rakva

2012. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!