Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? Melyik miben jobb? Milyen személyes tapasztalataitok vannak ezekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Amit kinéztem: samsung galaxy gio , sony ericsson xperia pro , samsung galaxy ace , nokia c6-00


Ezekből árfekvésileg gio lenne a legjobb, mert tulajképpen 30-35 ezer körüli pénzt szánok rá, megéri többet áldozni mégis?



2012. szept. 16. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen ignyeid vannak de a gio akárhogy is egy rakat sz@r.Meghát a gio és az xperia pro között fényévnyi külömbségek vannak nem is tudom hogy vetted ezt a 4 telót egy kalap alá.A gio-t és a C6-ot mindenképpen felejtsd el.Ezek közül csak az Xperia Pro jöhet szóba, esetleg az Ace de az ár/érték kategóriában nem a legjobb (ha nem előfizetéssel veszed).És 30-35k kategóriában is lehet jobbat venni a c6-nál.
2012. szept. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi! ezeket néztem ki elsősorban, tudom h árba és teljesítménybe nagyban különböznek.

Hétköznapi használat során milyen problémák szoktak előjönni? És a GIO valóban annyira gagyi lenne? Elég megosztó a véleméyn rola.

2012. szept. 16. 16:48
 3/7 anonim ***** válasza:

Én inkább írok egy toplistát:

1. Sony Ericsson Xperia Mini (Pro csak akkor, ha kell a fizikai billentyűzet)

2. Samsung Galaxy Ace

3. Samsung Galaxy Gio

4. Nokia C6-00

2012. szept. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha rangsorolni kéne akkor egyetértek az előzővel de hogy jön ide az xperia mini.Elmondom hogy az Xperia Mini Pro és Xperia Pro nem ugyanaz és elég nagy külömbségek vannak, de akármelyiket is veszed biztos jól jársz vele.Itt nézd meg és mond meg hogy melyikre gondoltál(kérdező):

[link]

(a szín nem számít)

2012. szept. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
előttem szólónak: Az xperia pro-ra gondoltam, nem az xperia mini pro-ra. A mini nekem nem az igazi, minél nagyobb teló annál jobb.
2012. szept. 19. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem nagyon jó választás.
2012. szept. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lehet, de megéri-e 600000-t adni érte? ezen filózok most.
2012. szept. 20. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!