Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonoknál erre van garancia?

Telefonoknál erre van garancia?

Figyelt kérdés

Ami a legjobban érdekel, hogy karcos a kijelző, nem nagyon, csak kicsit, de ha garanciával megcsinálják akkor annak örülnék.

Semmi esély, hogy ilyet megcsinálnak, mondván, hogy az én hibám, vagy ha jófej a szervizes akkor van rá esély?

Illetve foglalkoznak ilyenkor azzal, hogy rootolt a telefon (ráadásul S-ON-os telefon és unlockolt bootloader), vagy ha nem a szoftver a gond akkor ez szintén nem probléma?


Tehát érdemes megpróbálni, vagy esélytelen, hogy ezt megcsinálják garanciával?


2012. szept. 17. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Fóliát kell a kijelzőre tenni, ha nem karcálló. Ennyi a megoldás :)
2012. szept. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rootolással meg elveszted a garit
2012. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eselytelen. Ezert kell ra folia, vagy vigyazz ra jobban. A root/S-ON/unlock mind garanciavesztessel jar jogilag/elmeletileg, de gyakorlatban nem nagyon nezik, es vissza is allithato.
2012. szept. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a bootloadert el tudod tűntetni, és eredeti romot teszel rá, akkor nem lenne gond, viszont szerintem a karcolás miatt nem cserélnék az előlapi üveget.
2012. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbálkozz be egy olyannal, hogy pontatlan az érintő, vagy mondjuk bizonyos hőmérséklet alatt nem reagál elsőre...
2012. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2012. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam.

Van valami mód, amivel mondjuk elronthatom a telefonom, hogy garanciával kicseréljék?

2012. szept. 18. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!