Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A főzött rom hova kerül fel a...

A főzött rom hova kerül fel a Sony Ericsson X8-asra? (Bővebben)

Figyelt kérdés

A telefonomban van egy 4 GB-os MicroSD kártya és érdekes módon mióta feltettem a GingerDX v028-as 2.3.7-es androidot azóta fokozatosan ment lefele a szabad hely , most tartok 1.99 GB-nál miközben semmi sincs szinte rajta. Az érdekelne elsősorban hogy ha a kártyát leformázom , majd visszateszem a telefonba akkor maga a telepített főzött rom eltűnik a telefonról vagy azt az androidot magára a telóra teszi fel és nyugodtan lepucolhatom a kártya tartalmát?


Sürgős lenne és az értelmes válaszokat előre is köszönöm!



2012. szept. 19. 16:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem. A memóriakártyára nem menti a rendszerfájlokat. Viszont az appok egy részét lehet, hogy ott tárolja. De próbáld úgy, hogy elmentesz mindent a memóriakártyáról, és leformázod. Visszateszed a zenéket, stb-t ami fontos, és utána vissza.
2012. szept. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ugye az appoknál arra érted amit én teszek fel rá? Vagy maga azok az appok amelyek az új rendszerrel feljöttek? (Témaválasztó , ES File Manager , Terminal Emulator stb.)?
2012. szept. 19. 19:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Csak amiket te raksz rá, azok vesznek el. Én új rom előtt mindig letörlök mindent az sd-ről, felrakom a romot, majd egy két zenét stb, ami kell. A rendszer és a vele járó appok a belső memóriában vannak, de ezt a filekezelővel is megtudod nézni, ott van minden, csak ne nagyon piszkálgasd.
2012. szept. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az új rom felrakása előtt letisztítottam a memóriát , de valahogy eltünt , pedig van 15 zeném össz-vissz , 36 képem amelyet mint tudjuk egy 3.2 MP-es kamerával csináltam , a PES meg a NFS SHIFT együtt van 600 MB Durván és van rajta egyéb kisebb játék és mégis levett 2 GB helyet , ezért akarom lepucolni a mem.kártyáról mindent , az nem baj ha a programjaim lemennek , úgyis visszarakom , csak az androidba ne piszkáljon bele. Akkor köszönöm a válaszokat , belekezdek akkor a memória takarításba :D! Mentek a zöld kezek :)
2012. szept. 20. 13:44
 5/14 anonim ***** válasza:
appsaver nevű alkalmazással le tudod menteni a telepítőfile-jait a felrakott progjaidnak, ezt berakja sd kártyára az appsaver mappába, azt megtartod, aztán onnan lehet is telepíteni, ha egy filekezelővel installálod, vagy magával az appsaver progival is, így nem kell minden egyes programot újra letöltened google playről ;)
2012. szept. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
szia látom h megemlítetted az NFS shiftet h rajta van neked ezen a romon ,nekem is ez a rom van fent a telómon de nekem vmiért a shift már nem indul el rajta ,megkérdezhetném h neked hanyas verzió számú NFS shift indult el rajta ?:)
2012. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#5 Köszönöm akkor azt is leszedem még előtte ahogy lesz elérhető wifi :D


#6 válaszoló , gondolom az a bajod vele hogy mindig az EA logó után kilép .

Egyébként 1.0.73-as verzió :D

Meg sztem kell hozzá a Chainfire neked is :D

2012. szept. 20. 17:27
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyébként most terveztem hogy felrakom a telóra a TouchWiz 3-at meg ami az alcatel OT 995-ösben a 3D zenelejátszót... Sztetek nehéz lehet + ha egyszer felrakom ugye le leehet törölni? :D
2012. szept. 20. 17:29
 9/14 A kérdező kommentje:
+ sokat eszik az aksiból? :O
2012. szept. 20. 17:29
 10/14 anonim ***** válasza:
köszi a választ. még annyit h a chainfire 3d nél milyen beállítások használsz pl milyen pluginnal megy ?? vagy esetleg még állítasz vmit a beállításokban ?:) köszi előre is:)
2012. szept. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!