Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a sony...

Hevesi kérdése:

Mi a véleményetek a sony xperia sola-rol?

Figyelt kérdés
Nem azt szeretém hogy a kategoriában a legjobb hanem hogy tapasztalat.

2012. szept. 19. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretném kifejteni a véleményem, mert 12 egy tucat ilyen kérdés van itt. Használd a keresőt. Ha meg szeretnéd venni, akkor a véleményem röviden: megéri.
2012. szept. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ de hiába van tucatnyi kérdés mindegyik azt irja a kategoriában a legjobb de én a hibáia lennék kiváncsi hiba pl.: elsárgul...
2012. szept. 19. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Hibái?


Nekem solám van, tudok segíteni. Néha az érintőképernyő nem érzékeli, ha nem hüvelykujjal akarod kezelni. (Bár szerintem sok esetben hüvelykujjal használja az ember.)

A gyári zenelejátszó elég bugos, pl. nem jegyzi meg, ha a a véletlenszerű lejátszás be van kapcsolva, ill. újraindul a zene, ha a lezárt képernyőről állítod le, és kihúzod a fülhallgatót, valamint néha új szám kezdésekor nem indítja a számot, hanem abbahagyja a lejátszást.

Szoftverfrissítés előtt nálam a Wi-Fi -je sem igazán szuperált, nem talált jelet, de az már meg lett oldva.

2012. szept. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 |Orfeusz| ***** válasza:
2012. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!