Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mikortól kapható az iphone 5?...

Mikortól kapható az iphone 5? Megéri megvenni? Jó lesz a nagyobb kijelzővel? Általános véleményeket várok. Vagy megvegyem az iphone 4et és be fog válni a készülék?

Figyelt kérdés
Először vennék iphone-t viszont a borsos ára miatt nem szeretném elkapkodni. Megnéztem az új készülék bemutatóját az apple oldalán, és jól hangzik, de majd 2 centivel nagyobb a kijelzője és ezt már kicsit nagynak találom. Nem tudom mit tegyek, melyiket vegyem meg. Az újat, vagy a 4s-t. Előre köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 19. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

28-a.

Az i4 és az i5 között elég komoly eltérések vannak. És nem csak a kijelzőben meg az árban.

2012. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem mind1 melyiket veszed, komolyabb változások csak a 5s-ben lesznek, ha lesz olyan.Én inkább 4s-t vennék, jobban tetszik.
2012. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem i4-em van, ha lenne pénzem, akkor sem venném meg az 5öt. nem sok egetverő újdonságot raktak bele. 4s-t meg csak azért nem vennék, mert gyengébb az üzemideje a 4-nél.
2012. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már előrendelhető a T-mobilenál. 190e Ft a 16GB-os ára 2 éves alap előfizetéssel. Ha valamilyen "iPhone" tarifával veszi valaki akkor olcsóbb.


A röhej, hogy az i4S 16GB csak 10e-el olcsóbb ugyanazzal az előfizetéssel.

2012. szept. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
200e függetlenül a T-nél.
2012. szept. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!