Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon a nokia lumia 610?

Milyen telefon a nokia lumia 610?

Figyelt kérdés
Legfőképp az érdekel hogy mit tud a készülék és hogy megéri e az árát.

2012. szept. 19. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak alkalmazások, amik a 256 MB RAM miatt nem futnak rajta. Nem sok, de van. Nem sokkal drágább a 710-es, ha van rá kereted akkor az jobban megéri.
2012. szept. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy alsó-középkategóriás telennak jó, de vigyázz a windows phonennal nekem is az van, csak nem tájékoztattak, hogy magyar bankkártyát nem fogad el a microsoft, így nem lehet fizetős alkalmazásokat letölteni... De ha csak ingyenes appre van szükséged szerintem jó telefon, de egy kicsit többért már 710 is kaphatsz!:)
2012. szept. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még nem használtam a kártyámat a Marketplace-en, de tudom, hogy az MS elfogadja a magyar bankkártyákat is, viszont van olyan kártya, amit nem. Tehát nem azzal van a baj, hogy magyar. Amúgy a legjelentősebb alkalmazás ami nem megy a 256MB RAM miatt az a Skype. Van még több is, de csak erről tudok, így gondolom azok nem annyira jelentősek. Nagyjából azt tudja amúgy, mint az összes többi WP7-es telefon, kivéve néhány korlátozást, mint a 720p videók felvevésének hiánya, de javaslom olvasd el a Mobilarena tesztjét a telefonnal kapcsolatban.
2012. szept. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!