Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet régi készüléket,...

Hogyan lehet régi készüléket, és régi alkalmazást eltávolítani a google play-ról?

Figyelt kérdés
Vettem másik készüléket, de a régi (és anno letöltött alkalmazásai) még mindig látszik a google-ben! Ugyan így, a régi alkalmazásokat (most tök mindegy, hogy az újról töröltem, vagy az ezelőtti készülékem használta) szerepel az összes között! Hogyan tudom onnan eltávolítani? Már sok a felesleges és már nem tudok eligazodni! Köszönöm!

2012. szept. 20. 14:48
 1/7 anonim válasza:

Készülék eltávolítása:


[link]

2012. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:
a Régi alkalmazásokat nem lehet eltünteni.
2012. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 igali válasza:

Engem is érdekelne, hogy hogyan lehet a Google Play-ből eltávolítani PC-n egy készülék hozzáférési jogát?

Azaz egy email címet több készüléken is használtam, és a megvásárolt alkalmazásokat telepítettem, de szeretném PC-n eltávolítani az alkalmazásokat, ami sikerült is, de maga a készüléket a listából nem. Nem elrejteni akarom, láthatatlanná tenni, hanem eltávolítani a listámból!

(A készülék már nincs nálam, ezért mindenhogyan csak PC-n szeretném eltávolítani, mint felhasználói fiók használhatóságát/ jogosultságát, és a Google Play-en a készüléket végérvényesen eltávolítani.)

Ez hogyan lehetséges?

2013. jan. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Sikerült már megoldani a problémát, mert engem is érdekelne, hogyan lehet törölni?
2013. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ZorGOC válasza:
100%

Készülékek "eltávolítása":

Jelentkezz be a Google Play webhelyére beállítások oldalra azzal a fiókoddal, melyet a készülékeden is használsz:

[link]

A megjelenő listában vedd ki a pipát a "Láthatóság" oszlopban annál a készüléknél, amelyiket már nem akarod látni. Törölni sajnos nem lehet, de nem fog már megjelenni máshol.


Magyar nyelvű leírást még itt találsz:

[link]


Régi alkalmazások eltávolítása:

1. Androidos készülékeden indítsd el a Google Play Áruházat. Azzal a fiókkal legyél bejelentkezve, amelyről törölni akarod a régi alkalmazásokat.

2. Koppints a "Saját alkalmazások"-ra (Táblagépeken egy lefele mutató nyílacska van a menüsorban, mobilokon pedig a helyi program Menüben található)

3. Válaszd az "Összes" megjelenést

4. Amelyik alkalmazásnál egy kis, szürke X van a jobb-felső részben, arra hossszan koppints - így tudsz kijelölni, akár többet is -, majd a jobb-fent megjelenő X-re koppints az eltávolításhoz.

5. Ahhoz, hogy a számítógépeden is eltűnjenek az alkalmazások, várni kell míg szinkronizálódik a fiókod a készüléken. Ezt kézzel is meg lehet gyorsítani: Készülék beállítások > Fiókok (vagy Fiókok és szinkronizálás) > kiválasztott Google fiók > Alkalmazásadatok szinkronizálása pipa ki, majd be.


Magyar nyelvű leírást még itt találsz:

[link]

2013. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Retyi Hanna válasza:
Sziasztok nekem az a problemam hogy a mobilomom egy alkalmazas miatt lefagyott. Szamitogeprol szeretnem letorolni valahogy. Lehetseges lenne?
2016. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm a segítséget
2017. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!