Filmet iPhone-ra?

Figyelt kérdés
Hogyan tudok filmet felrakni iPhone 4 G készülékemre az ITunes segítségével?? A válaszokat előre is köszönöm!

2012. szept. 23. 20:49
 1/4 anonim válasza:
hat ha itunes-szal szeretned akkor elotte kell konvertalni, mivel az iphone-ban nincs divix tamogatas, ezaltal konvertalas, utana meg bepakolod az itunes konyvtaraba a videokhoz, bejelolod, es szinkronizalod...aztan jailbreakelt iphone-nal hogyha lehet valami programmal siman copy-paste technikaval elintezni azt nemigazan tudom...hallottam ezt-azt de nemtudom:)
2012. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miro converter átconvertálja meg iTunesba is berkaja.


Milyen az az iPhone 4G? Van ilyen készülék? :D

2012. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van. A sima 4-et hivják hivatalosan 4G-nek, mint 4. generációs iPhone, csak a 3. generáció után valahogy elkopott a G a köznyelvből :D
2012. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Soha nem volt erősségem a számítógép...az alapoknál picit többet tudok,de nem vagyok zseni sem.. Valaki leírná,hogy hogyan kell konvertálnni???
2012. szept. 26. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!