Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok?

Milyen telefont ajánlotok?

Figyelt kérdés

A célja az hogy érintőképernyős legyen, viszonylag nagy képernyővel, de ha nem nagy az se baj.

A másik fontos dolog számomra az csináljon szép képeket és videókat, természetesen vakuval rendelkezzen. Nem valami 8-12mpx kamerára gondoltam, elég az 5is.


És emelett max 30E Ft-ig



2012. szept. 26. 18:54
 1/7 tetro ***** válasza:
Én tudok egy olyan telót, ami egy kitételedet leszámítva mindennek megfelel amit leírtál. Samsung S3 :)
2012. szept. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az egy "csöppet" drága :)))
2012. szept. 26. 19:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezek aztán jó kis kitételek így együtt. Max. 30.000 Ft -ig ott a Huawei Ascend Y200 vagy a Sony Xperia tipo. A képernyőjük mai viszonylatban nem túl nagy, de pont megfelelő. Ha jól tudom, egyik sem rendelkezik vakuval, így túl szép képekre/videókra sem számíthatsz, hisz alsó-középkategóriás készülékek. Mondjuk egy Xperia sola egész elfogadható, 720p -s videókat csinál, a képei sem rosszak. De ő 60.000 Ft környékén mozog.
2012. szept. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

használt Huawei Ascend 300

HTC, Xperia használtan, nézz szét vaterán

2012. szept. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ilyen samsung galaxy ace kaliberűekre gondoltam
2012. szept. 27. 14:20
 6/7 anonim ***** válasza:

samsungot ne. csak SII vagy SII, vagy Note.

olcsó samsungok ranomdra kikapcsolnak, meghibásodnak, befagynak, nem jelzik ha hívnak, nem frissíthetőek.

SE Xperia sorozata elég jó.

2012. szept. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyiért a huawei ascend y200 a legjobb, de az nem felel meg a kritériumaidnak, de drágábban ajánlom figyelmedbe az xperia u-t, vagy sola-t
2012. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!