Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok a Nokia C3...

Miért nem tudok a Nokia C3 telefonnal a Közösségekbe bejelentkezni?

Figyelt kérdés
Próbálnék bejelentkezni a facebook, vagy a twitter profilomba, de azt írja ki, hogy kommunikációs hiba, és próbáljam meg újra.. Ez miért van? Van internet előfizetésem a telefonomon tehát az nem lehet a probléma, és elérhető wifi is van, de arra nem csatlakozik rá.. Régebben, amikor megvettem (ez 2 éve volt) akkor még jó volt, de mivel mindig magától rákapcsolódott az internetre és szívta le a pénzem ezért nem használtam.. Most, hogy van előfizetésem, újra szeretném használni, de nem engedi..>< Valaki tudna nekem segíteni, mit kéne csinálnom vele? Előre is köszönöm:)

2012. szept. 26. 19:28
 1/1 andreandi válasza:

Szerintem itt [link]

tedd fel a kérdésed, nagyon jó oldal, hamarosan választ kapsz!

2012. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!