Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szasztok. Azért írok mert nem...

Matt Stifler kérdése:

Szasztok. Azért írok mert nem értem hogy az új Iphone 5, miért kerül amerikában 200$ (16gb),300$ (32gb) és 400$a 64 gb-s? Magyarországon ezekért a telefonokért 300. 000ftot elkérnek. Többi lejjebb.

Figyelt kérdés
Alábbi link: [link]

2012. szept. 27. 15:28
 1/8 A kérdező kommentje:

Lehet rendelni esetleg magyarországra (külföld) Linkelem az Apple store honlapját, ahol irja hogy 200$ a telefon. Ha télleg ennyi (+/- szállitási díj (és hogy ez mennyi? ) ), akk beruházok egy ilyen készülékre. Várom választokat!

[link]

2012. szept. 27. 15:29
 2/8 anonim ***** válasza:

És elolvastál ott mindent??

AT and T függő! (mint nálunk mondjuk a T)

Amerikai lakcím, bankszámlaszám, előfizetés, hűség és jövedelem kell hozzá.

Van ilyened?

2012. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az igazából nem zavarna,ha nem tudnék vele pl telefonálni..De értem a lényeget..szóval lehetetlen :/
2012. szept. 27. 16:00
 4/8 anonim ***** válasza:

En meg azert irok, mert nem hiszem el, hogy a GYIK nem ajanlott fel szaz masik kerdest, ami a temaval foglalkozik, mielott kiirtad volna ezt....


2 ev huseg, USA lakcim, Europaba NEM!!!! postaznak, meg a fuggetlent sem! (ami tobb mint $600)


Minden arra meg rajon az ado, ami allamonkent valtozik, valahol tobb, kevesebb; Californiaban a 600as telo 660 korul lesz)

2012. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És akkor még itthon rácsapják a 2-3% VÁMot és 27% ÁFÁT.

Mindezt még a szállítási költségre is!

2012. szept. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 zollerspy ***** válasza:
0%
Sztem ha csak a töredékét rászánod, az itthoni piacon is vehetsz hasonlóan jobb, vagy mégjobb kategóriát. Az a baj, hogy az IP státusz lett mindenhol a világon, de sajnos az utóbbi 5-ös nem hozza a várakozásokat. Nézd csak meg a gyakori kérdések között mennyi bajuk van azoknak akik IP-t vettek. Ez nem európai piacra, hanem a megalomán amerikaira készült elsősorban.
2012. szept. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen jól mondják, azért mert az előfizetéssel annyi. A teljes ár 600 dollár körül mozog a 16 gb-os esetében.
2012. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért adják amerikában ilyen olcsón ,mert ott sokan élnek...Magyarországon kevesen vesznek iphone 5-öt, kell rá magyar menü stb.Magyarországon más a mobilhálózat ,más az LTE stb.Am már én is tettem már fel ugyan ilyen kérdéseketitt is, az XMS boltban, a nagypapám pedig kint él a bahamákon így ő is megtudná venni ilyen olcsón, de ő is azt mondta ,h itt nem lehetne vele telefonálni.
2012. nov. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!