Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek sem normális...

Szerintetek sem normális dolog ez?

Figyelt kérdés
3 óra felé voltam a Mammut áruházban, és egy nagyon hosszú sór állt, csomóan az új Iphone 5 re vártak h megvehessék, ez egy kicsit szánalmas h legtöbbjük ki se használják a telefon okosságát csak felvághassanak, hogy nekik most egy 5-jük van és teli vagyok zsetonnal, nektek is furcsa ez ?

2012. szept. 28. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen.
2012. szept. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Tipikus birka effektus.Ebből is láthatod hogy ennyire könnyű meghülyíteni az embereket.
2012. szept. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
így van!
2012. szept. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én se értem amúgy az embereket, ha előrendelték volna, akkor már aznap kiküldték volna nekik futárral kényelmesen, nemtudom mire fel ez a birkáskodásXD
2012. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
49%
A sok idióta :))
2012. szept. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
49%
Szánalmas kis csicskák, akik semmit sem tudnak felmutatni, ezért vesznek iPhone 5-öt, hogy akkor már legyen "valami"
2012. okt. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Multigod97 ***** válasza:
27%
igen, vannak ilyenek is, de nem mindegyik az, amúgy ez a kérdés tipiskusan olyan, amit az ember nem ir ki ilyen helyekre, ezt az ember a barátaival, családjával, ismerőseivel beszéli meg. Ha ilyen nekeed nincs akkor nem mond másra, hogy szánalmas
2012. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

na akkor te is ott voltál köztük te nagy iphone fanatikus,

most zavar az igazság? én csak a GYK népét kérdeztem

2012. okt. 5. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:

A Gyk népből az derül ki, hogy aki nálam egy ezressel is többet keres, az gazdag bunkó.(Amúgy nem tudom a 2 miét = egymással)

Én azért vettem i5-öt, mert tudom hogy kihasználom.

ja és bírtam várni 2 hetet, nem volt olyan sürgős.

amúgy szerintem se normális.

2012. nov. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!