Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nagyobb (amiben van legalább...

Nagyobb (amiben van legalább 5-10w mély) hangszóró létezik telefonra?

Figyelt kérdés
Vannak ezek a nokiás kis hangszórók telefonra, csak betolod a jack-dugót és már szól is, de úgy mint a kaputelefon... valami olyasmi van ami még rendes mélyet is tudna adni?

2012. szept. 28. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem akármilyen 2.1-es rendszer kiválóan alkalmas erre. Azt nem mondom hogy olyan könnyen viheted magaddal mint a telód, de -típustól függően- mélye + teljesítménye lesz rendesen, az tuti. Egyébként a telók -ha jól tudom- ugyanúgy nullszint közeli jelet adnak le a fülhallgató kimenetükön mint pl. egy cd-lejátszó. Max. az illesztés más. Viszont pont emiatt bármilyen ilyen bemenettel rendelkező erősítőre,min hifire, stb. rátolhatod egy megfelelő kábel segítségével (gyakran én is a házimozi erősítőn keresztül szoktam hallgatni.)
2012. szept. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jah ez jó is lenne, csak én olyasmire gondoltam, ami nem igényeli hogy a konektorba dugjam, hanem pl nagyobb elemekkel megy vagy ilyesmi :/
2012. szept. 29. 00:18
 3/3 anonim válasza:
hogy ne volna be mész egy telefonos boltba és kérsz egyet a te telefonodhoz van ami a telefon akisját eszi de lehet kapni elemeset is :DD nekem sony-hoz volt nagyon jól szóltak :)))
2013. ápr. 22. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!