Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung E250-es mobilnál hogy...

Samsung E250-es mobilnál hogy lehet más üzi hangot beállítani, mint ami (kb 4 db) benne van? Töltöttem le mp3-as effektet, de sehol sem találom, hogy a "Saját fájlokból" hogy lehet üzihangot választani.

Figyelt kérdés
A saját fájloknál van olyan, hogy "Beállít, mint...", és ezen belül: Csengőhang, Hivó csengőhangja, jelző hang (és itt az ébresztő jön be)
2008. máj. 18. 10:10
 1/4 anonim válasza:
100%

Szerintem sehogy.Nekem D-600-as van,de annál sem lehet,csak a gyári hangok közül válogatni.Pedig nem olcsó telefon,65.000Ft. volt 2 éve,2 éves hűségnyilatkozattal!

Ennyi pénzért már csinálhattak volna normálisabb telefont is,nem?

2008. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
probáld meg a telefonprofil-nál az épp aktuális profilnál beállitani
2008. máj. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de ott már próbáltam, és nem tudom.
2008. máj. 21. 08:58
 4/4 anonim ***** válasza:
a samsungoknál nem lehet mász beállítani, nekem is ilyen telóm van :(, ebben rossz egy teló.
2008. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!