Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont érdemes venni...

Milyen telefont érdemes venni (androidost)? Miért?

Figyelt kérdés

Androidos telefonra gondolok, az ára lehetőleg ne haladja meg a 200.000 forintot !

Mivel nem tudom eldönteni hogy melyik telefon éri meg a legjobban a válaszokat előre is megköszönöm !


2012. szept. 30. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Az androidos telefonok közül szinte az összes megvehető 200 alatt, szóval válassz bátran!


Például egy Galaxy S3 jó választás lehet, de persze a Samsungon kívül más gyártóknak is vannak kiváló készülékei.

(Esetleg amúgy érdemes még a Galaxy Nexus-ban is gondolkodni, bár már nem a legerősebb, de a Google fejlesztése és így minden rendszer frissítés szinte azonnal kijön rá, ami előnyös!)

2012. szept. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért S3.
2012. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az S3-at mondanám.Ennyiért az a legjobb.
2012. szept. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy S3-mas mennyiben jobb mint mondjuk egy Sony Xperia S vagy egy Iphone 4s ? (köszönöm az eddigi válaszokat )
2012. szept. 30. 15:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Abban hogy gyorsabb és majd ha bejön a 4 magos telók korszaka akkor nem kell új telefont venned.(Gondolom nem 1 évre tervezel telefont venni)ezért éri meg jobban az S3.
2012. szept. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj egy kicsit, míg lesz Xiaomi Phone 2. Szürkeimport által valószínűleg kapható lesz nálunk is, és nem egy gyenge darab. Meg addigra kijön a HTC One X+, és az LG Optimus G is.
2012. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!