Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S3 vs LG...

Samsung Galaxy S3 vs LG Optimus 4x?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban szeretném lecserélni a telefonom és most már csak a fent említett két készülék között hezitálok. Mindenképpen akadásmentes jól használható, gyors kezelőfelületű készüléket szeretnék és jó lenne ha ezt tartaná is a cucc egy jó ideig. Főként ilyen dolgokra használnám: WiFi/Nagy ritkán kis 3G (Facebook,Twitter,Böngészgetés), komolyabb játékok akadásmentes futtatása, aktív használat. Galaxy 3-ról váltanék igazából mindig is Samsungos voltam és az S3 jobban is tetszik mint a 4x de nem tudok végleg dönteni.

2012. szept. 30. 19:45
 1/8 anonim ***** válasza:

LG jobb ár/értékű, de a Samsung jobb!

ha van pénzed S3-ra, szerintem azt válaszd!

2012. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
LG
2012. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
LG. Miért? Mért az S3 nagy, és nem praktikus mindennapi aktív alkalmalmazàsra mett nagy.
2012. szept. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő készülék 4.7"-os, így nem nagyobb az S3.. Vagyis 0.1"-al nagyobb, de nem észrevehető.

Amúgy az S3 jobb gari, szoftver, és játék téren is.

2012. szept. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
S3-mat már sokszor sikerült kézbe vennem. Nagyon tetszett a Motionwiz az ICS-vel. Sajnos a 4x-et ég nem tudtam szemügyre venni élőben de eldöntötem: kék S3 Remélhetőleg már holnap, kérdés h a TMobile mikor hozza ki és mikor aktiválja az új SIM kártyát
2012. szept. 30. 21:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy !

És használd egészséggel!

2012. szept. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
inkbabb s3,hardverileg veri.De ha a 4x arertekbe kell akkor inkabb htc one x
2012. szept. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én tuti, hogy az S III-mat venném.
2012. szept. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!