Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Minden létező adat eltünt a...

Minden létező adat eltünt a telefonomról. Sony Ericsson - Android 2.3.4 Van mód visszaállításra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! McAfee nyomkodása közben minden létező adat elszállt a telóról. Képek,címlista, videók, sms-ek, minden! Nem volt ,,Törli-e?" jellegű rákárdezás egyszer sem, nem tudom mi lehet! A kérdésem arra vonatkozik, van-e mód adatvisszaállíásra, progi vagy valami?

2012. szept. 30. 19:53
 1/5 A kérdező kommentje:
rákárdezás = rákérdezés
2012. szept. 30. 19:54
 2/5 anonim ***** válasza:

McAfee


Tedd szépen újra a ROM-ot, és töröld a McAfee-t olyan gyorsan, ahogy csak tudod! Az adatoknak kuka.

2012. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Próbáltam törölni alkalmazáskezelőben, de miután kikapcsolom sem engedi. Azt írja Eltávolítás sikertelen
2012. okt. 1. 06:43
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, mindenhol kikapcsoltam mindent a McAfee-vel kapcsolatban, így tudtam törölni! Köszi a választ!

Esetleg tudsz javasolni valamit a jövőre nézve? Igazából nem is értem, hogy zudtam mindent de mindent törölni, úgy hogy észre sem vettem, hiszen még egy képfájl törlésre is visszakérdez...

2012. okt. 1. 06:52
 5/5 anonim válasza:

telefonról vagy a memóriakártyáról? van egy program amivel vissza lehet hozni a letörölt cuccokat adathordozókról,szerintem memkártyáról is vissza lehet vele.

[link]

2012. okt. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!