Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia 8 vagy Nokia x6 a...

Sony xperia 8 vagy Nokia x6 a jobb telefon szerintetek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 3. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
xperia 8 nincs, így a nokia a jobb, amúgy x8 tekintetében talán az a jobb, de valójában mind2 hulladék.
2012. okt. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
X6
2012. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem nokiám van csak fel ajánlották, hogy cseréljem el a sony-ra az független az enyém függő.
2012. okt. 3. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne cseréld el. 2.000-ért függetlenítik a mobil szaküzletben. Az X6-os nagyon jó szerintem és jó a kamerája, meg strapabíróbb a SE-nál. És már minden program van rá, még Viber is.
2012. okt. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi az a Viber. De sajnos probáltam már ki függetleníttetni és azt mondták 10 ezer :/. Mert ezeket már úgy csinálják hogy függő maradjon
2012. okt. 3. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő sz@r magyarán szólva.Ha azt se tudod mi az a Viber akkor gondolom nem sok mindent használsz a telódon.És nem éri meg függetleníteni meg cserélni se.De egy újat venni igen.
2012. okt. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!