Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó a Médialejátszó?...

Miért nem jó a Médialejátszó? (több lent)

Figyelt kérdés
Nokia Asha 302 telefonom van, alig pár hónapos. Eddig semmi baja nem volt, rendesen működött. Pár napja suliba menet még hallgattam róla a zenét rendesen, hazafele viszont mikor akartam zenét hallgatni, akkor nem kapcsolt be a Médialejátszó, hanem fekete képernyőt ad ki, ha le akarok játszani egy számot, és nem is ad ki hangot, szóval nem tudok zenét hallgatni. Kikapcsolva hagytam egy éjszakán keresztül, hátha frissülnie kell, vagy valami, nem volt jó. Újraformáztam a memóriakártyát, hátha azzal van gond, de így se értem el sikert. Valakinek van ötlete mit tehetnék, vagy forduljak szerelőhőz?
2012. okt. 3. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!