Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El akarnak nekem adni egy...

El akarnak nekem adni egy iphone 3-ast hogy tudom ott helyben minnél gyorsabban megtudni, hogy minden rendben van-e vele?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a srác is használtan vette és ő eleve nem kapott hozzá papírt....az érdekel tudok-e rá letölteni alkalmazásokat továbbra is gond nélkül?

2012. okt. 4. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
iPhone 3 nincs, csak 3G vagy 3GS, és a kettő között jó nagy különbség van. pl 3G-t nem tudod már ios5-re se frissíteni, így például az alapvető alkalmazásokat pl a facebook alkalmazást sem tudod felrakni. egyébként iphone-nál minimum 4est vegyél, a 3gs még elfogadható, de elég gyenge, öcsémnek az van. a kérdéseidre meg nem nagyon lehet válaszolni, bármi baja lehet egy használt telefonnak, az is lehet, hogy épp semmi. Mindenképp írjatok róla adás-vételit is.
2012. okt. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja szerintem ha 3GS, akkor se vedd meg. Kifut a támogatása, ami annyit jelent, hogy a friss alkalmazások, illetve a meglévők frissítései nem lesznek jók rá, meg hát azért elég lassú. Nézegess 4-től felfelé. Nem tudom, hogy most az 5 megjelenésével mi a sima 4 ára, de én inkább gyűjtenék akár 20-30 ezret is pluszban, mert megéri. A 4S meg szerintem hardverileg jóval több, mint ami kell. Nekem az van és aszem még 3-4 évig elég lesz.
2012. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gond csupán az, hogy (pl ott ahol én nézem) a 3gs 40-45 ezerbe kerül, hiába mondom hogy ez hüeség... De van, akinek így is jó, a múltkor kiröhögött egy ismerősöm, mert 80ért kértem a 4-et és azóta nem áll velem szóba, a kereskedőnél 100 alatt NINCS vidéki boltokban. Lehet hogy a fővárosban vannak olcsóbbak, de az utazgatással (akár többször is kell menni, ha jobbat akarsz kifogni) szinte ugyanott vagy költségben... Lehet hogy pesten 20-30 ezer a különbség, vidéken sokkal több.
2012. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!