Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HTC ügyben kérek segítséget...

HTC ügyben kérek segítséget kérek?

Figyelt kérdés
Az a problémám h nemrégóta van egy HTC Wildfire S -em és azt szeretném tudni h hól tudom beálítani azt h ha valamit felteszek vegy küldenek vagy letöltök azt mind a memória kártyámra mentse?? Eddig mindennel próbálkoztam de sehól nem találtam ilyenfajta beállítást és sajnos ismerősöm sincs aki tudna segíteni!! Előre is köszönöm!

2012. okt. 5. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs olyan szó magyarban, hogy hól (így a sehól sem egy létez szó).

2. Pontosan nem tudom gyárilag hogy lehet, de még ha SD kártára telepítesz az sem old meg olyan sok mindent, mivel nem a programok 100%-át rakja át SD kártyára, hanem talán 80%-ot. Így ha sok programot szedsz le előbb-utóbb ugyanúgy elfogy a belső memória. Ezért a legjobb megoldás a rootolás, és aztán Link2SD, Data2SD, A2SD vagy S2E-vel meg lehet oldani. Link2SD talán a legrosszabb megoldás, előbb-utóbb ott is el fog fogyni a belső memória, ezen kívül még S2E-t próbáltam, és itt nem kell semmivel foglalkoznom, bármit szedek le azt rögtön átpakolja a memóriakártára.

Ha érdekel ez a megoldás segíthetek rootolásban.

2012. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Érdekelne és köszi
2012. okt. 5. 21:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul akkor itt egy link a rootolásra:

[link]


Itt meg a több helyhez:

[link]


A rootolás kicsit bonyolult (ha S-ON a telefonod, S-OFF esetén elég könnyű), a Data2SD (több hely) telepítése már nagyon egyszerű.


Ha nem megy az angol holnap lefordítom.

2012. okt. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudok angolul igaz h nem anyanyelvi szinten de szerintem boldogulok és köszi szépen
2012. okt. 6. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!