Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől olyan felkapott az iPhone?

Mitől olyan felkapott az iPhone?

Figyelt kérdés
Egyre több embernél van és nem értem hogy miért! Nagyon drága telefon, és egyáltalán nem éri meg annyi pénzt!Nekem a külseje se tetszik. Manapság az miért olyan menő ha valakinek ilyenje van??

2012. okt. 5. 16:23
 1/8 bp1985 ***** válasza:
49%
Mert rajta van az alma.
2012. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 u.balázs ***** válasza:
:)) rőhőgtem egy jót:) köszi am kb +1 első váloszolónak( kb csak annyi hogy szebb a op-ja 20cm ről leejted ripityára törik DE!!! Új iphone5 az jobban bírja mint bármely más mobil az ejtéseket(youtube a barátod)picit több dologgal kompalibitis...kb ennyi ja meg ahoz vannak menő kütyük:) de ezért nem éri meg a +100-150-es külömbség
2012. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Előző:

nagyon erős kijelentés, hogy bármelyik mobilnál jobb, mivel vannak direkt strapabíró mobilok, Xperia active és társai, amit vízbe/porba dobálhatsz és nem lesz semmi baja.


Egyébként azért, mert az alma divat.

2012. okt. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Én nem vennék iPhone-t ha 10x ennyi pénzem lenne sem. Pár ismerősömnek van, és legutóbb a 4S-t próbálgattam, de abszolút nem jött be. Nem tudom, hogy mi miatt tudta Steve Jobs így rátukmálni az emberekre. Mert oké, egy Mercedest még megértek, mert azt élmény vezetni. De hogy ezért a telefonért két-háromszáz ezreket kiadni majd egy év múlva eladni 80-ért... tényleg maximum a menőzés lehet az oka, bár én nemhogy menőnek gondolom az ilyeneket, hanem inkább loser-nek, hogy gazdagítja a gyártót és közben a pénzéért nem is azt kapja amit megfizetett.
2012. okt. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"meg ahoz vannak menő kütyük" *javítalak: ahhoz!


Hozzáteszem: A Nokia Lumia 920-hoz még mennőbb kütyük vannak/lesznek.

2012. okt. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Pont h semmivel nem kompatibilis a szifon 5.
2012. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
örülök hogy ti is így gondoljátok! viszont azt hogy mitől lett ilyen népszerű azt én se értem!pl ha a Nokiához meg epret adnának akkor az is népszerű lenne?? néha nem értem az embereket...
2012. okt. 5. 19:20
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


"Profi" elemzők biztos jobban meg tudnák mondani, hosszasan leírva, röviden ez lehet a háttérben:

Apple USA-ban hazai cég, az USA-ban szinte mindenki USA-b*zi, ha lehet ők otthoni márkát választanak, így ott ez terjedt el. A világ többi része meg az USA-t utánozza ott ahol csak lehet.

Illetve tényleg nem egy szar telefon, persze túl van árazva és nem a legjobb, de azért toplistába elfér.

2012. okt. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!